Yeni Nesil Medya Ajansı | Samsun

Facebook Reklam Yönetim

Facebook Reklam Yönetim ve Optimizasyon

Facebook reklamları için yönetim ve optimizasyon hizmeti sunmaktayız. Yeni Nesil kampanyalarınız için reklam modelleri belirler, hedef kitlenize uygun mesajlar belirleriz

Facebook reklam kampanya girişini ve optimizasyonunu hazırlar, en iyi geri dönüş veren hedef kitle ve mesajları belirleyerek bütçe yönetimi sağlarız. Kampanya süresince ve sonunda detaylı veri analizi raporları sunarak, yapılacak değişiklikler ve gelecek kampanyalar için zemin hazırlarız.

Kolay ve etkili Facebook Reklamları

Facebook Reklamları’yla farklı kitlelere erişmek ve kullanma amaçlarınıza ulaşmak için hedeflemeli reklamlar oluşturabilirsiniz.

Facebook Reklamları ile; belirlenen hedef kitleye uygun olarak konum, yaş, ilgi alanları ve diğer özelliklere göre seçersiniz

Facebook Reklam Samsun  Facebook Reklam Yönetim facebook reklam samsun 1
Facebook, reklamlarınızı işletmenize ilgi duyma olasılığı en yüksek kişilere göstermek için güçlü ve benzersiz yollar sunar.
Reklamlarla:
  • Konum, yaş, cinsiyet, ilgi alanları ve diğer birçok özelliğe göre insanlara erişebilirsiniz.
  • Reklamlarınızın nasıl performans gösterdiğini anlamak ve onları daha iyi hale getirmek için çeşitli araçlar kullanabilirsiniz.

.

Sadece doğru kişilere erişin

Facebook Reklamlarınızla tam olarak kimlere erişmek istediğinizi belirleyebilir, İşletmenizle ilgilenecek kişileri hedefleyerek onlara direkt ulaşabilirsiniz.

Facebook Reklam Yönetim icon number1 larger

İnternet Sitesi Tıklamaları

Bir internet siteniz var ve bu internet sitesine trafik çekmek, ziyaretçi sayınızı artırmak istiyorsanız bu reklam modelini kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizin reklamını yapabilirsiniz.
Facebook Reklam Yönetim icon number4 larger

Sayfa Beğenmeleri

Facebook sayfanızın beğeni sayısını artırmayı amaçlıyorsanız bu reklam modelini kullanabilirsiniz.
Facebook Reklam Yönetim icon number2 larger

İnternet Sitesi Dönüşümleri

İnternet sitenizde belli dönüşümler tanımlayarak (satış, üyelik, bülten aboneliği gibi) bunların performanslarını artırmaya yönelik bir amacınız varsa bu reklam türünü kullanabilirsiniz.
Facebook Reklam Yönetim icon number5 larger

Yerel Bilinirlik Reklamları

Fiziki bir mağazanız varsa ve insanları mağazanıza çekmeyi amaçlıyorsanız bu reklam modelini kullanabilirsiniz.
Facebook Reklam Yönetim icon number3 larger

Sayfa Gönderisi ile Etkileşim

Facebook sayfanızda paylaştığınız gönderilerde etkileşimi artırmak, içeriklerinizi ve sayfanızı daha fazla kişiye göstermeyi amaçlıyorsanız bu reklam modelini kullanabilirsiniz.
Facebook Reklam Yönetim icon number4 larger

Etkinlik Yanıtları

Facebook etkinliğinizi duyurmak ve etkinliğinize verilen yanıtları artırmak için bu reklam modelini kullanabilirsiniz.

What our customers say

The founder of Skat Design is so helpful and efficient with any problem you might have. I highly recommend choosing his products. Professional, sexy, sleek, and fun!”

Nicolas Bianco

''Ücretsiz Analiz İste''

İnternet siteniz için ücretsiz analiz yapmamızı isterseniz ”Ücretsiz Analiz İste” formumuzu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.