Yeni Nesil Medya Ajansı | Samsun

Hakkımızda

A3 Medya kimdir?

daha iyi ve daha iyi hizmet için kendini sürekli geliştiren ve bunu müşterisine yansıtanlar…

Yenilikçi & Hızlı & Yaratıcı

Yeni Nesil Medya Ajansı | Samsun

A3 Medya, 2012 yılında Samsun’da kurulan yeni nesil medya ajansıdır. Başta Samsun olmak üzere Orta Karadeniz’i kapsayacak şekilde küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerin Kurumsal Kimlik çözümleri yanı sıra başlıca İnternet reklamcılığı Google AdWords, Sosyal Medya Yönetim ve Analizi, Sosyal Medya Etkileşimi, Grafik Tasarım, Web Tasarım ve Toplu SMS çözümleri sunmaktadır.

İnternet reklamcılığı olarak büyük arama motorlarında web sayfalarını ilk sıralara konumlandırmada uzmanlaşmıştır. Ağırlıklı olarak entegre online marketing çözümleri tasarlanması ve uygulanmasında aktif rol alır.

Why Choose Digital Agency

We are Search Engine & Social Media Experts

Google AdWords

Web sitesi trafiğini ve satışları artırmak için arama sonuçlarında en üst sıradaki yerinizi alın.

Arama Motoru Optimizasyonu

Search Engine Optimization (SEO) dediğimiz İngilizce bir terim, Türkçesi “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir.

Online Reklam Yönetimi

Hedef kitlenizi belirleyip, hedef kitlenize yönelik Facebook, Foursquare ve Google reklamlarınızı oluşturup yönetiyoruz.

A3 Medya Ekibimiz

A3 Medya bünyesinde bulunan markaların içerinde yer alanlar…

...

+

Web Tasarım...

+

Yunus Çatma

Web Tasarım

...

+

Mert Güven

Google AdWords Hesap Yöneticisi

...

+

Eren Ladikli

Sosyal Medya Yöneticisi

Yenilikçi

Güncel web teknolojilerini takip ediyor ve sizin anında faydalanmanızı sağlıyoruz. Gücümüzde buradan geliyor. Müşterilerimiz her zaman güncel, her zaman mutlu.

Hızlı

Ürünlerinizi tanıttığınız, kurumsal kimliğinizi yansıttığınız web sitelerinizin ne kadar hızlı ve dinamik olması gerektiğini biliyor çalışmalarımızı hassasiyetle yönetiyoruz.

Yaratıcı

Bize işinizi kısaca anlatmanız yeterli. Sizin için tavsiyelerimiz ve fikirlerimiz var. Hem sizin işinizi geliştiriyoruz, hem de büyümenize katkı sağlıyoruz.